Všechny blogy

RouzFashion
17.01.2018 v 22:09

Zdravím veselé příznivce kouzelných zvířátek a pohádek :)

Často vídáme děti s mobily v ruce či počítači, rádi nadáváme na současnou dobu a jim vyčítáme, že s těmito věcmi tráví tolik času. Přitom je to chyba převážně... Více »

Zdravím veselé příznivce kouzelných zvířátek a pohádek :)

Často vídáme děti s mobily v ruce či počítači, rádi nadáváme na současnou dobu a jim vyčítáme, že s těmito věcmi tráví tolik času. Přitom je to chyba převážně dospělých, protože děti se nudí, počítače jsou instantní cestou k zábavě na celé hodiny a děti si nemají kdy budovat kvalitní představivost. Tak si ukrojte pár minut svého času, čapněte tužku a papír a načmárejte pár stran omalovánek pro vaši ratolest či jinou známou mládež. Nikdo moudrý netvrdí, že na to musíš být rozený kreslíř. Dítě možná zaskočíte tím, že jevíte takový zájem, ale děti začnou hledat náhrady v podobě počítačů převážně ve chvílích, kdy je dospělí přestanou učit hrou. Samozřejmě každé dítě je jiné a není zaručeno, že vaši nervy propocenou omalovánku přijme a s radostí vybarví, ale zasejete do něj semínko zvědavosti, proč že jste si dali takovou práci, aby se zabavilo, když je celý život světem učeno, že vše si lze jednodušeji koupit.

Přeji pevné tužky a nervy. Taky občas kreslím omalovánky pro mladší sestru a velmi nás to sblížilo. Děti jsou roztomilé - pokud je správně pochopíme.

Promluv k dítěti vlastnoruční omalovánkou (1 fotografie)

Prohlédnout celé album »
BavLeg
17.01.2018 v 16:06

Dobrý den, minulý týden, jsem zde začali nabízet naše biobavlněné legíny s originálním ručním potiskem. Dnes, bychom vás všechny rádi pozvali na náš páteční, v pořadí již třetí, Fitting day, v rámci kterého si můžete přijít... Více »

Dobrý den, minulý týden, jsem zde začali nabízet naše biobavlněné legíny s originálním ručním potiskem. Dnes, bychom vás všechny rádi pozvali na náš páteční, v pořadí již třetí, Fitting day, v rámci kterého si můžete přijít legíny osobně vyzkoušet, osahat a případně ihned zakoupit :-). Jistě bude zase nějaká novinka - jako vždycky, tak kdo budete mít čas a chuť, stavte se! My se na vás budem těšit 19. 1. od 14 do 20 hodin v šicí dílně U Nitě - Pplk. Sochora 23, Praha 7. www.bavleg.cz

laliva
17.01.2018 v 11:32

Krásný tvořivý den vám všem. <3 Nevíte co v tomto mrazivém počasí? Vyrábějte, prodávejte, blogujte, nakupujte a to zcela bez provizí. Přidejte se k nám ještě dnes. na www.laliva.cz

RouzFashion
16.01.2018 v 21:30

Prozatím nedokončená díla, především portréty z upravených fotografií.

Učím se malovat olejovými barvami (31 fotografií)

Prohlédnout celé album »
RoSmi
15.01.2018 v 20:05

Ahoj :) rada bych Vám tu chtěla představit svoji tvorbu. Vyrábím různé sezónní dekorace, dětské didaktické pomůcky, obaly na očkovací průkazy a jiné :)

Miru
11.01.2018 v 23:23

Ahoj všem :) Chtěla bych vám nabídnout roztomilé měkké háčkované hračky. První háčkované potvůrky co jsem vytvořila, byly chobotničky pro nedonošená miminka. Přišlo mi to jako dobrá věc a tak jsem to zkusila. Jsem navíc babička a... Více »

Ahoj všem :) Chtěla bych vám nabídnout roztomilé měkké háčkované hračky. První háčkované potvůrky co jsem vytvořila, byly chobotničky pro nedonošená miminka. Přišlo mi to jako dobrá věc a tak jsem to zkusila. Jsem navíc babička a chtěla jsem pro svého dvouletého vnoučka uháčkovat pár zvířátek pod stromeček...a tak mě to chytlo, že háčkuju víc a víc...pár lidí se mě ptalo, zda bych to nechtěla dělat na objednávku, že jsou krásné a já na to proč ne :)

Není jich zatím moc, ale budu zkoušet další ;) Nemám naháčkováno dopředu, ale při zájmu jsem schopná vytvořit v řádu několika dnů i s dopravou. Je možné vytvořit barevné kombinace dle vašeho přání. Použitá příze je většinou Batole a Lady luxus a výplň tvoří protialergické polyesterové kuličky (100% polyester).

Tak snad se budou líbit i vám...

Drapp-design
11.01.2018 v 09:42

(Y) SOUTĚŽ (Y)
Vánoce už jsou za námi a před námi svatební přípravy.
Proto jsme pro vás připravili povánoční SOUTĚŽ.
Soutěžíme o tři svatební podnosy.
Přidejte to se mi líbí u příspěvku -> To se mi líbí http://www.laliva.cz/profil-nabidky/3-drapp-design/ Více »

(Y) SOUTĚŽ (Y)
Vánoce už jsou za námi a před námi svatební přípravy.
Proto jsme pro vás připravili povánoční SOUTĚŽ.
Soutěžíme o tři svatební podnosy.
Přidejte to se mi líbí u příspěvku -> To se mi líbí <- a okomentujte tento blog. Výherce vylosujeme 31.1.2018
Více svatební inspirace -> http://www.laliva.cz/profil-nabidky/3-drapp-design/

laliva
11.01.2018 v 09:23

Každé řemeslo má u nás na www.laliva.cz své místo. Tak se přidejte ještě dnes. Nakupujte, blogujte a prodávejte bez provizí. Sdílením a doporučením nás podpoříte. Děkujeme Laliva.cz Prostor pro život. www.laliva.cz

Xixi
09.01.2018 v 14:38

Ahoj, jmenuji se Xenie a ráda bych Vám nabídla doma vyrobenou kosmetiku. Začala jsem dělat čistě přírodní mýdla a šampony. Jejichž blahodárnost fyzická i psychická nezná mezí. Kdo je zkusil chce další a další. Více informací o mně a o... Více »

Ahoj, jmenuji se Xenie a ráda bych Vám nabídla doma vyrobenou kosmetiku. Začala jsem dělat čistě přírodní mýdla a šampony. Jejichž blahodárnost fyzická i psychická nezná mezí. Kdo je zkusil chce další a další. Více informací o mně a o tom, proč jsou přírodní tuhá mýdla a šampony lepší než ta kupovaná najdete zde https://rodinnetvoreninavenkove.blogspot.cz

KvětŽivota
08.01.2018 v 14:10

Zdravím vás všechny, vyrábím harmonizující skleničky a talíře a chci se podělit o pár fotek z mé víkendové procházky, která byla velice harmonizující:-)

Drapp-design
08.01.2018 v 07:55

Po krásných Vánocích jsme zpět. Plní sil a nápadů. I když rozjezdy jsou někdy těžké, postupně začínáme vyřizovat vaše objednávky.

Otakar Motejl
06.01.2018 v 14:01

Když se z kusu hokejky stane šperk, který má příběh. Tyto prsteny brzy přidám do své nabídky. Zatím se impregnuji.

laliva
05.01.2018 v 09:27

Je pro Vás ruční práce to nejlepší odreagování? Napadlo vás někdy prodávat své výrobky na internetu zcela zdarma a bez provizí? U nás to jde! http://www.laliva.cz

laliva
03.01.2018 v 13:51

Víme, že první vlaštovka jaro nedělá, ale vy nám děláte obrovskou radost tím, jaký máte zájem o stránky laliva.cz Nezapomeňte, že pro prvních 100 prodávajících máme dáreček. Tak neváhejte a registrujte svůj obchůdek ještě dnes a... Více »

Víme, že první vlaštovka jaro nedělá, ale vy nám děláte obrovskou radost tím, jaký máte zájem o stránky laliva.cz Nezapomeňte, že pro prvních 100 prodávajících máme dáreček. Tak neváhejte a registrujte svůj obchůdek ještě dnes a vložte alespoň čtyři výrobky. Vše zdarma a bez provizí. Těšíme se na Vás.
Laliva.cz

Babina
01.01.2018 v 19:43

Pf 2018 Přeji všem tvořilkám a šikulkám velmi úspěšný a kreativní rok.

laliva
30.12.2017 v 17:15

✨SOUTĚŽ O NOTEBOOK A SPOUSTA DALŠÍCH CEN✨
Abyste snáze vkládali příspěvky na stránky Laliva.cz a aby pro vás bylo řízení Vašeho nového eshopu přístupnější, mohli jste nakupovat originální výrobky i na cestách, nebo se jen tak... Více »

✨SOUTĚŽ O NOTEBOOK A SPOUSTA DALŠÍCH CEN✨
Abyste snáze vkládali příspěvky na stránky Laliva.cz a aby pro vás bylo řízení Vašeho nového eshopu přístupnější, mohli jste nakupovat originální výrobky i na cestách, nebo se jen tak inspirovat a blogovat, rozhodli jsme se pro vás vytvořit soutěž.
Hlavní cena je Notebook Lenovo IdeaPad 320-15AST A6-9220 v hodnotě 12000 Kč a spousta dalších cen.
Pro prvních 100 registrovaných prodejců, kteří mají v nabídce na www.laliva.cz alespoň 4 výrobky máme milou cenu.

Výherce vylosujeme 30. 4. 2018 ze všech prodejců, kteří mají ve své nabídce na www.laliva.cz alespoň 4 výrobky.

Děkujeme za pozornost.
Vaše Laliva.cz
www.laliva.cz

Drapp-design
25.12.2017 v 10:09

Děkujeme vám za projevenou důvěru v tomto roce a přejeme krásné prožití Vánočních svátků. Ať je nový rok plný zdraví a lásky ❤️ DRAPP-DESIGN

Drapp-design
03.11.2017 v 09:34
Drapp-design
23.01.2017 v 14:59

Přírodní dřevěné stojany se sladkým potěšením od Drapp-design.

Maj Tý
22.11.2016 v 17:16

Inspirace na 1. adventní neděli <3

Advent (5 fotografií)

Prohlédnout celé album »
Položek na stránce: 12 24 60 90
Zobrazené záznamy 241 - 260 (celkem 267)