Všechny blogy

laliva
14.06.2018 v 11:52

Snový Geminos. Vyrábí lapače snů nebo třeba náramky z přírodních korálků. Podívejte se na jejich krásnou práci a udělejte si radost. Vždyť již stará legenda severoamerických indiánů hovoří o tom, že lapače snů špatné sny zachytí... Více »

Snový Geminos. Vyrábí lapače snů nebo třeba náramky z přírodních korálků. Podívejte se na jejich krásnou práci a udělejte si radost. Vždyť již stará legenda severoamerických indiánů hovoří o tom, že lapače snů špatné sny zachytí a ráno jsou zničeny denním světlem. Proč něco neudělat pro náš dobrý spánek? http://www.laliva.cz/profil-nabidky/378-geminos/

popelablacksmith
06.06.2018 v 17:14

Dobrý den,chtěl bych se pochlubit s posledním zakázkovým výrobkem. Poklop na studnu :-)

laliva
06.06.2018 v 14:33

Navštivte obchod Dmania a vybírejte topy a sukýnky z těch nejkvalitnějších EKO materiálů, kde je vše vyrobeno s láskou k přírodě. Letní lehoučké materiály, které je radost nosit ❤️ http://www.laliva.cz/profil-nabidky/506-dmania/

FrGo
02.06.2018 v 10:58

Nové výrobky-ponožky dámské vel.40-41, ručně pletené

FrGo
02.06.2018 v 10:53

Nové, svetřík bavlněný, vel. 44-46

laliva
31.05.2018 v 14:18

Je libo pásek, brašnu, kabelku, peněženku, pouzdro nebo obal? A co tyto kožené od Donbon? Vše vyrábí, barví a sešívá ručně. Každý výrobek je jedinečným originálem. Podívejte se do jeho obchůdku. http://www.laliva.cz/profil/508-donbon/

RoSmi
25.05.2018 v 17:58

Krásný podvečer! Představuji Vám moji novou práci - quiet book. Je šitá na míru dle přání. Vše je šité v ruce, bez stroje. Jak se Vám líbí! Více na http://www.laliva.cz/profil/moje-nabidky/.

laliva
24.05.2018 v 12:35

Vítejte v andělově v láskyplném světě andělů a víl.. Autorka Andělské Dekorace vyrábí andílky a víly ručně a s láskou, vkládá do nich jen čistou energii tak, aby z nich proudily jen pozitivní vibrace a síla, a tak mají její andělé... Více »

Vítejte v andělově v láskyplném světě andělů a víl.. Autorka Andělské Dekorace vyrábí andílky a víly ručně a s láskou, vkládá do nich jen čistou energii tak, aby z nich proudily jen pozitivní vibrace a síla, a tak mají její andělé báječný vliv nejen na vaše zdraví fyzické, ale i duševní. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/525-andelske-dekorace/

laliva
23.05.2018 v 14:14

Miminka si zaslouží to nejlepší a to nejlepší do svých šitých dekorací dává i autorka Jehlička Madlenka. Vybírejte z velkého množství dětských hnízdeček, mantinelů, hraček a barev. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/434-jehlicka-madlenka/

Zdekula
22.05.2018 v 18:11

Milé maminky a tatínkové. Protože se blíží Mezinárodní den dětí, nabízím Vám pár drobností pro holčičky. Jsou to háčkované a pletené šatičky na panenku Barbie. Sice drobnost, ale každé děvčátko jistě potěší. Šatičky se... Více »

Milé maminky a tatínkové. Protože se blíží Mezinárodní den dětí, nabízím Vám pár drobností pro holčičky. Jsou to háčkované a pletené šatičky na panenku Barbie. Sice drobnost, ale každé děvčátko jistě potěší. Šatičky se dobře oblékají a zvládnou to i menší děvčátka. Tak nakoukněte.

Miribella
16.05.2018 v 10:46

Moje 30 denní kreslicí výzva. Zapojila jsem se do jedné kreslicí výzvy. Průběžně budu vkládat své obrázky. 1. den - Váza s květinou nebo bez, 2. den - Strom, 3. den - Tělo, část těla, 4. Moje ulice, 5. Studená x teplá, 6. Povrchy, 7.... Více »

Moje 30 denní kreslicí výzva. Zapojila jsem se do jedné kreslicí výzvy. Průběžně budu vkládat své obrázky. 1. den - Váza s květinou nebo bez, 2. den - Strom, 3. den - Tělo, část těla, 4. Moje ulice, 5. Studená x teplá, 6. Povrchy, 7. Nábytek, 8. Tělo ve zvláštní pozici, 9. Oblíbené jídlo, 10. V parku - rostlina nebo hmyz, 11. Tvrdá x měkká, 12. S jako..., 13. Dílo z galerie, 15. Šperk

laliva
15.05.2018 v 14:04

Vítejte ve světě háčkování, kde nic nového není problém vytvořit a vše je vyrobeno s láskou , úctou k materiálům a nekonečnou kreativní náladou nad nově vznikajícími barevně mnohdy neopakovatelnými výrobky, vítejte a objednávejte v... Více »

Vítejte ve světě háčkování, kde nic nového není problém vytvořit a vše je vyrobeno s láskou , úctou k materiálům a nekonečnou kreativní náladou nad nově vznikajícími barevně mnohdy neopakovatelnými výrobky, vítejte a objednávejte v obchůdku Ledova. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/515-ledova/

laliva
07.05.2018 v 12:12

Krásný slunný den. Za 6 dní tu máme den matek. Vzpomeňme si na ty naše maminky a pořiďme jim nějaký dáreček jako poděkování za to nejcennější co nám mohli dát, to že jsme součástí těchto krásných dnů. <3 www.laliva.cz/katalog/

Zdekula
04.05.2018 v 20:12

Milé dívky a dámy. Možná se vám zdá, že jste se přes zimu maličko spravily? Nebo se prostě jen stydíte producírovat se po celé pláži v plavkách. A dovolená je za dveřmi? Pak mám pro vás řešení. Pořiďte si lehounké, heboučké,... Více »

Milé dívky a dámy. Možná se vám zdá, že jste se přes zimu maličko spravily? Nebo se prostě jen stydíte producírovat se po celé pláži v plavkách. A dovolená je za dveřmi? Pak mám pro vás řešení. Pořiďte si lehounké, heboučké, chladivé a exkluzivní hedvábné pareo ručně malované. Nezabere vám ani žádné místo v zavazadle. Zakryje určité partie a přesto svým vzhledem upoutá pozornost. Já vám zde mohu nabídnout hned tři kousky. Podrobnosti a další obrázky k nim v mém obchůdku.

Zlatá jehlice
03.05.2018 v 15:57

Nechce sa vám na jaře nosit svetr ani jarní bundu? Pořiďte si pončo! Jsou vloženy dva nejnovější vzorované kousky, lehčí variantou je pončo dírkované. Další kousky budu postupně přidávat.

laliva
30.04.2018 v 14:19

Krásný den, dnes jsme losovali výherce naší soutěže. Pro prvních 100 prodejců jsme již dárečky odeslali.
V slosování o hlavní cenu z prodejců na laliva.cz - 1. Otakar Motejl
2. Náramky - TMB beads 3. zuzihandmade .
Další výherci... Více »

Krásný den, dnes jsme losovali výherce naší soutěže. Pro prvních 100 prodejců jsme již dárečky odeslali.
V slosování o hlavní cenu z prodejců na laliva.cz - 1. Otakar Motejl
2. Náramky - TMB beads 3. zuzihandmade .
Další výherci Facebookové soutěže o drobné ceny jsou Naděžda Kýbusová, Pavluša Pavluša Pavluša.
Výhercům soutěže gratulujeme a ostatním děkujeme za jejich účast.

laliva
30.04.2018 v 12:41

Kované bytové doplňky, dekorace, nože. To je popelablacksmith autor, kterého kovářské řemeslo doslova chytlo a jeho vášeň je vidět v každém kousku jeho tvorby. Navštivte obchůdek, a objednejte si domů originální kovaný doplněk.... Více »

Kované bytové doplňky, dekorace, nože. To je popelablacksmith autor, kterého kovářské řemeslo doslova chytlo a jeho vášeň je vidět v každém kousku jeho tvorby. Navštivte obchůdek, a objednejte si domů originální kovaný doplněk. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/474-popelablacksmith/

laliva
25.04.2018 v 13:06

Spánek je pro miminka důležitý a také je důležité v čem spinkají. Autorka těchto kompletů a šitých věcí pro vaše miminka si říká Lenes. Objednejte si třeba právě takovou sadu pro pohádkový odpočinek vašich nejmenších :)... Více »

Spánek je pro miminka důležitý a také je důležité v čem spinkají. Autorka těchto kompletů a šitých věcí pro vaše miminka si říká Lenes. Objednejte si třeba právě takovou sadu pro pohádkový odpočinek vašich nejmenších :) http://www.laliva.cz/profil-nabidky/321-lenes/

laliva
23.04.2018 v 15:23

Sklo ve spojení s cínem, chcete-li tiffany vitráže. Tato technika okouzluje lidstvo již hezkou řádku let. Nyní naleznete tyto skvosty i u nás. Nahlédněte do obchůdku Lchiara. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/413-lchiara/

Made for you
20.04.2018 v 10:19

Jak krystaly fungují a léčí:
V našem světě se vše skládá z energie, i lidské tělo, které má svou jedinečnou vibraci. Stejně tak každý krystal... Více »

Jak krystaly fungují a léčí:
V našem světě se vše skládá z energie, i lidské tělo, které má svou jedinečnou vibraci. Stejně tak každý krystal (polodrahokam, minerál) vibruje na určité frekvenci, díky které má každý kámen své jedinečné léčebné schopnosti.

Některý může přinášet uzdravení určitého orgánů, jiný nabízí ochranu a uzemnění a další naopak vysoké duchovní napojení spojené s možností zažít více lásky, světla, klidu a míru v životě. Krystaly jsou dokonalé geometrické formy světla v našem fyzickém světě.

Jak to funguje:
Jemná energie krystalů se spojí s naší energií a pomáhá nám vyrovnat, léčit, energizovat vaši fyzickou i duchovní bytost. Léčení pomocí krystalů je snadné, přirozené a opravdu účinné. Je to něco, co může použít úplně každý.

Krystaly do svého okolí vyzařují jemnou léčivou frekvenci, pomocí které mohou očistit, změnit a povznést energii kolem vás. Práce s krystaly je velmi jednoduchá. Stačí je mít u sebe, držet je nebo si je jen položit vedle sebe na noční stolek.

V čem nám mohou krystaly pomoct?
Mohou nám pomoct odstranit energetické bloky v těle, otevřít duchovní komunikaci, přinést tělesné i duševní uzdravení a mnoho dalšího.

Co je při práci s krystaly důležité:
Velká část krystalů vyžaduje pravidelné čištění (nabíjení). Krystaly mohou být také naprogramovány na určitý záměr. Po jeho dosažení je nutné krystal očistit a znovu naprogramovat.

Můžete si objednat osobní náramek jedinečnou energií, která odráží vaší osobnost a pomáhá vám naplnit záměr. Náramek vzniká v napojení dle toho, co právě potřebujete (každý kus je naprostý originál) nebo si můžete objednat originální výrobek z minerálních kamenů pro sebe nebo své blízké zde.V dalším článku si řekneme více o čištění. Pokud by vás ke krystalům napadla nějaká otázka, napište mi a já vám ráda odpovím.

S láskou Monika

Položek na stránce: 12 24 60 90
Zobrazené záznamy 121 - 140 (celkem 267)