Všechny blogy

laliva
02.03.2018 v 10:20

Představujeme Vám další naší šikovnou autorku, která relaxuje háčkem, jehlicemi nebo u šicího stroje. :-) Plete z ručně barveného buretového hedvábí, které v létě chladí, v zimě hřeje. Velmi nás zaujaly její svetříky do kterých je... Více »

Představujeme Vám další naší šikovnou autorku, která relaxuje háčkem, jehlicemi nebo u šicího stroje. :-) Plete z ručně barveného buretového hedvábí, které v létě chladí, v zimě hřeje. Velmi nás zaujaly její svetříky do kterých je radost se v tomto počasí zachumlat☺️❄️

Drapp-design
02.03.2018 v 06:49

Stále nevíte, jak to vyjádřit?

Krabička na šperky

Už žádné nudné krabičky na prstýnky. Krásná dřevěná krabička doladí darovaný šperk k dokonalosti a vyzdvidne danou událost. Spolu s osobitým gravírováním vykouzlí jedinečný dárek, který jen tak někdo nepřehlédne. Vnější rozměry krabičky 7 cm x 4 cm.  Na přední stranu vám rádi vygravírujeme vlastní text. Do objednávky...

Zobrazit produkt »

laliva
28.02.2018 v 10:04

Umělec je slovo k zamyšlení. Nedá se použít jen tak. Cupak Design umělcem nazvat určitě můžeme. Ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem. Masivní a nevšední styl. Interiérový i exteriérový design, ale hlavně radost a svoboda... Více »

Umělec je slovo k zamyšlení. Nedá se použít jen tak. Cupak Design umělcem nazvat určitě můžeme. Ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem. Masivní a nevšední styl. Interiérový i exteriérový design, ale hlavně radost a svoboda vlastní tvorby. Více o jeho tvorbě naleznete na jeho profilu. http://www.laliva.cz/profil/381-cupak-design/

laliva
28.02.2018 v 09:02

Taburety nejen pro naše nejmenší, tak trochu jinak. Inspirace originálních sedátek, které rozveselí každý pokojíček. Líbí se Vám? Máte také nějaký, s kterým se chcete pochlubit?

laliva
27.02.2018 v 19:00

Snad každá dívka si ráda hraje se svou oblíbenou panenkou. Co takhle pořídit těm našim princeznám tuto malou kamarádku? Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ručně a s láskou šité. Líbí se Vám? Mibebé jich nabízí více. Nahlédněte... Více »

Snad každá dívka si ráda hraje se svou oblíbenou panenkou. Co takhle pořídit těm našim princeznám tuto malou kamarádku? Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ručně a s láskou šité. Líbí se Vám? Mibebé jich nabízí více. Nahlédněte na její tvorbu. ❤️ http://www.laliva.cz/profil/252-mibebe/

laliva
27.02.2018 v 11:19

Představujeme Vám galerii cínovaných šperků, vyráběných s láskou. Šperky od Design-jm jsou s minerály, sklem i jiným materiálem který padne autorce do oka. Líbí se Vám? Pak navštivte obchůdek: http://www.laliva.cz/profil-nabidky/200-design-jm/

Alena Pospíchalová
26.02.2018 v 15:58

Tyto všechny obrázky už mají svého majitele. Některé jsou jen na ozdobu, ale některé mají hlubší význam.Žena s andělíčkem v náručí je pro paní, která je přechodná pěstounka, dva andělíčci jsou pro děti, které se doma bojí,... Více »

Tyto všechny obrázky už mají svého majitele. Některé jsou jen na ozdobu, ale některé mají hlubší význam.Žena s andělíčkem v náručí je pro paní, která je přechodná pěstounka, dva andělíčci jsou pro děti, které se doma bojí, ostatní děti ve škole je straší a oni se pak doma bojí každého stínu.No a poslední obrázek je malován v barvách čaker, je pro maximálně vytíženou maminku, znázorňuje odproštění od všedních záležitostí

tmatty
26.02.2018 v 09:49

Dort zdobený citrusy.
Těsto: 7 vajec,
270 g cukru krystal,
200 g polohrubé mouky,
30 g kakaa.
Krém: 1 litr mléka,
2 vanilkové pudinky,
6 lžic polohrubé mouky,
6 lžic cukru krupice,
1,5 kostky másla,
šťáva a kůra z jednoho... Více »

Dort zdobený citrusy.
Těsto: 7 vajec,
270 g cukru krystal,
200 g polohrubé mouky,
30 g kakaa.
Krém: 1 litr mléka,
2 vanilkové pudinky,
6 lžic polohrubé mouky,
6 lžic cukru krupice,
1,5 kostky másla,
šťáva a kůra z jednoho většího pomeranče.
Na ozdobu pomeranč, mandarinky, citrón, čokoláda.
Postup:
Vejce vyšleháme s cukrem do pěny, poté do pěny lehce vmícháme mouku s kakaem. Nalijeme do vymazané dortové formy a pečeme při 180°C 35 - 40 min. Během pečení a chladnutí si připravíme krém. Z mléka, cukru a pudinkového prášku a mouky uvaříme hustý pudink. Necháme ho za občasného zamíchání vychladnout. Pak ho rozšleháme elektrickým šlehačem s pomerančovou kůrou a šťávou; postupně do krému zašleháváme změklé máslo. Vychladlý korpus 2x podélně prokrojíme a naplníme pomerančovým krémem. Boky i horní část dortu potřeme krémem a dáme do lednice ztuhnout. Mezitím si rozehřejeme čokoládu a připravíme ovoce na ozdobu. Rozehřátou čokoládou poléváme okraje dortu pomocí lžičky. Dort zdobíme dle fantazie kousky, plátky či celými mandarinkami, pomeranči, citróny. Pro pestrost můžeme přidat lístky rozmarýnu.
Dortem můžeme zpestřit každou oslavu nebo i nedělní odpolední siestu s dobrou kávou.

FrGo
24.02.2018 v 11:20

Raglánový svetřík Michaelka, pletený shora z příze Elian klasik. Spotřeba 9 klubek vzhledem k velkému límci. Velikost 38.

FrGo
24.02.2018 v 11:17

Čepička pro miminko, háčkovaná shora

Maj Tý
23.02.2018 v 18:23

Rozkvetlý dortiček....

laliva
23.02.2018 v 15:20

Seřiďme si hodiny! A nebo si kupte nové.
Dnešní výběr padl na zajímavé a originální hodiny. Jsou veselé, hravé a nám se moc líbí. Navštivte obchůdek Šuba. Vyrábí věcičky pro radost a věří, že její tvorba potěší i Vás. Líbí... Více »

Seřiďme si hodiny! A nebo si kupte nové.
Dnešní výběr padl na zajímavé a originální hodiny. Jsou veselé, hravé a nám se moc líbí. Navštivte obchůdek Šuba. Vyrábí věcičky pro radost a věří, že její tvorba potěší i Vás. Líbí se Vám? Tak super. Zde jich najdete mnohem víc. ⏱️www.laliva.cz/profil-nabidky/268-suba/

laliva
22.02.2018 v 15:30

Lidská fantazie je zdrojem nekonečných možností. Každá je originální a každá nabízí nevyčerpatelnou zásobu nápadů. Ve své představivosti můžete být kýmkoli, dělat cokoli a nikdo nám ji nemůže vzít. Se Sybaris musíme jen souhlasit.... Více »

Lidská fantazie je zdrojem nekonečných možností. Každá je originální a každá nabízí nevyčerpatelnou zásobu nápadů. Ve své představivosti můžete být kýmkoli, dělat cokoli a nikdo nám ji nemůže vzít. Se Sybaris musíme jen souhlasit. Co říkáte vy? My jsme z její fantazie nadšeni. Líbí se vám také? Navštivte její profil a dozvíte se více. http://www.laliva.cz/profil/304-sybaris/

Alena
22.02.2018 v 13:23

Jsem již v důchodu a tak se snažím jen nesedět u televize a seriálů,ale něco tvořit.Začala jsem pletením z papíru,háčkováním a pletením.Potom jsem našla techniku enkaustika,která se mi moc zalíbila a tak jsem si koupila dva kurzy.Letos... Více »

Jsem již v důchodu a tak se snažím jen nesedět u televize a seriálů,ale něco tvořit.Začala jsem pletením z papíru,háčkováním a pletením.Potom jsem našla techniku enkaustika,která se mi moc zalíbila a tak jsem si koupila dva kurzy.Letos jsem si koupila kurz powertexu a tak tvořím.Snad se budou výrobky líbit i Vám.Budu je postupně přidávat.

Drapp-design
22.02.2018 v 11:52

Slibuji ti,..... Díky svatebnímu diáři nikdy nezapomenete na svůj slib. Vkusně ho můžete uchovat a zůstane Vám díky tomu navždy na očích.

laliva
21.02.2018 v 12:36

Dalším naším šikovným tvůrcem jsou Šperky od Renatky. Vyrábí šperky technikou Chainmaille-kroužkování, šperky nás zaujaly jak svým vzhledem tak i touto zajímavou technikou. Zveme Vás do obchůdku kde si je můžete objednávat:... Více »

Dalším naším šikovným tvůrcem jsou Šperky od Renatky. Vyrábí šperky technikou Chainmaille-kroužkování, šperky nás zaujaly jak svým vzhledem tak i touto zajímavou technikou. Zveme Vás do obchůdku kde si je můžete objednávat:
http://www.laliva.cz/profil-nabidky/197-sperky-od-renatky/

laliva
20.02.2018 v 16:35

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další kreativní ručičky. Dnes jsme i díky počasí zvolili krásné zimní motivy šperků - náušnic, přívěsků, klíčenek, zrcátek a všeho možného.
Zavítejte do obchůdku a objednávejte... Více »

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další kreativní ručičky. Dnes jsme i díky počasí zvolili krásné zimní motivy šperků - náušnic, přívěsků, klíčenek, zrcátek a všeho možného.
Zavítejte do obchůdku a objednávejte http://www.laliva.cz/profil-nabidky/279-z-i-m-a/

Ivet
20.02.2018 v 09:27

Vítám Vás, jsem máma dvou dětí a protože se život s námi moc nemazlí, bylo se třeba nějak odreagovat a tak jsem začala šít. Moc mě to baví a tak bych Vám ráda touto cestou nabídla možnost si koupit mnou ušité kabelky, taštičky,... Více »

Vítám Vás, jsem máma dvou dětí a protože se život s námi moc nemazlí, bylo se třeba nějak odreagovat a tak jsem začala šít. Moc mě to baví a tak bych Vám ráda touto cestou nabídla možnost si koupit mnou ušité kabelky, taštičky, peněženky, pouzdra a třeba i oblečky na panenky, které po mě chce dcerka na své malé kamarádky. Ráda je ušiji i Vašim dcerkám, vnučkám, kamarádkám. Mohu nabídnout třeba opravu penálů školákům, kteří se nechtějí vzdát svého oblíbeného, jako třeba můj synátor. Těším se na Vás, Ivet

laliva
19.02.2018 v 10:45

Hezký den, máme velkou radost, že můžeme přivítat na stránkách první dobrůtky, které jsme museli ihned ochutnat. S kým Vás dnes seznámíme? Jedná se o Single food. Co je jejich hlavním cílem? Dopřát Vám štěstí, radost, chuť a... Více »

Hezký den, máme velkou radost, že můžeme přivítat na stránkách první dobrůtky, které jsme museli ihned ochutnat. S kým Vás dnes seznámíme? Jedná se o Single food. Co je jejich hlavním cílem? Dopřát Vám štěstí, radost, chuť a společné objevování. Za nás jejich jahodová marmeláda s rozmarýnem absolutní top. Ochutnejte jejich poctivé výrobky i Vy. Více naleznete na jejich profilu.
http://www.laliva.cz/profil/372-singlefood/
Jo a recept na koblihy je tady... :)

Šmakulové koblihy
Suroviny
50 g másla
40 g moučkového cukru
4 žloutky
vanilkový cukr
1 lžíce citronové šťávy
3 lžíce rumu
250 ml mléka
1 lžička cukru
30 g droždí
500 g hladké mouky použili jsme pohankovou
1/2 lžičky soli
hladká mouka na vál
džem v našem případě od Single food
tuk na smažení použili jsme kokosový
vanilkový cukr na posypání.

Postup přípravy receptu
Změklé máslo utřeme s cukrem do pěny. Postupně do něj vmícháme žloutky, vanilkový cukr a po kapkách citronovou šťávu a rum.
Do 100 ml vlažného mléka rozdrobíme droždí, přidáme lžičku cukru, lžíci mouky a lehce zamícháme. Kvásek přikryjeme ubrouskem a necháme na teplém místě asi 10 minut kynout.
Do žloutkové směsi vlijeme kvásek, přidáme zbytek mouky se solí a vlažné mléko. Zaděláme ne moc tuhé těsto, propracujeme ho, poprášíme moukou, přikryjeme a necháme asi hodinu kynout.
Vykynuté těsto vyklopíme na pomoučený vál a vyválíme asi 1 cm vysokou placku.
Necháme 20 minut vykynout. V polovině kynutí otočíme rubem nahoru, aby koblihy kynuly stejnoměrně.
Rozpálíme tuk a koblihy v něm smažíme. Ne moc prudce, nejprve z jedné strany pak otočíme a dosmažíme dozlatova. Tuku musí být hodně, koblihy musí plavat.
Usmažené koblihy necháme okapat na sítu a posypeme je cukrem. Přidáme marmeládu a můžeme papat. Dobrou chuť Vám všem. LL

Položek na stránce: 12 24 60 90
Zobrazené záznamy 121 - 140 (celkem 206)