Všechny blogy

Zdekula
04.05.2018 v 20:12

Milé dívky a dámy. Možná se vám zdá, že jste se přes zimu maličko spravily? Nebo se prostě jen stydíte producírovat se po celé pláži v plavkách. A dovolená je za dveřmi? Pak mám pro vás řešení. Pořiďte si lehounké, heboučké,... Více »

Milé dívky a dámy. Možná se vám zdá, že jste se přes zimu maličko spravily? Nebo se prostě jen stydíte producírovat se po celé pláži v plavkách. A dovolená je za dveřmi? Pak mám pro vás řešení. Pořiďte si lehounké, heboučké, chladivé a exkluzivní hedvábné pareo ručně malované. Nezabere vám ani žádné místo v zavazadle. Zakryje určité partie a přesto svým vzhledem upoutá pozornost. Já vám zde mohu nabídnout hned tři kousky. Podrobnosti a další obrázky k nim v mém obchůdku.

Zlatá jehlice
03.05.2018 v 15:57

Nechce sa vám na jaře nosit svetr ani jarní bundu? Pořiďte si pončo! Jsou vloženy dva nejnovější vzorované kousky, lehčí variantou je pončo dírkované. Další kousky budu postupně přidávat.

laliva
30.04.2018 v 14:19

Krásný den, dnes jsme losovali výherce naší soutěže. Pro prvních 100 prodejců jsme již dárečky odeslali.
V slosování o hlavní cenu z prodejců na laliva.cz - 1. Otakar Motejl
2. Náramky - TMB beads 3. zuzihandmade .
Další výherci... Více »

Krásný den, dnes jsme losovali výherce naší soutěže. Pro prvních 100 prodejců jsme již dárečky odeslali.
V slosování o hlavní cenu z prodejců na laliva.cz - 1. Otakar Motejl
2. Náramky - TMB beads 3. zuzihandmade .
Další výherci Facebookové soutěže o drobné ceny jsou Naděžda Kýbusová, Pavluša Pavluša Pavluša.
Výhercům soutěže gratulujeme a ostatním děkujeme za jejich účast.

laliva
30.04.2018 v 12:41

Kované bytové doplňky, dekorace, nože. To je popelablacksmith autor, kterého kovářské řemeslo doslova chytlo a jeho vášeň je vidět v každém kousku jeho tvorby. Navštivte obchůdek, a objednejte si domů originální kovaný doplněk.... Více »

Kované bytové doplňky, dekorace, nože. To je popelablacksmith autor, kterého kovářské řemeslo doslova chytlo a jeho vášeň je vidět v každém kousku jeho tvorby. Navštivte obchůdek, a objednejte si domů originální kovaný doplněk. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/474-popelablacksmith/

laliva
25.04.2018 v 13:06

Spánek je pro miminka důležitý a také je důležité v čem spinkají. Autorka těchto kompletů a šitých věcí pro vaše miminka si říká Lenes. Objednejte si třeba právě takovou sadu pro pohádkový odpočinek vašich nejmenších :)... Více »

Spánek je pro miminka důležitý a také je důležité v čem spinkají. Autorka těchto kompletů a šitých věcí pro vaše miminka si říká Lenes. Objednejte si třeba právě takovou sadu pro pohádkový odpočinek vašich nejmenších :) http://www.laliva.cz/profil-nabidky/321-lenes/

laliva
23.04.2018 v 15:23

Sklo ve spojení s cínem, chcete-li tiffany vitráže. Tato technika okouzluje lidstvo již hezkou řádku let. Nyní naleznete tyto skvosty i u nás. Nahlédněte do obchůdku Lchiara. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/413-lchiara/

Made for you
20.04.2018 v 10:19

Jak krystaly fungují a léčí:
V našem světě se vše skládá z energie, i lidské tělo, které má svou jedinečnou vibraci. Stejně tak každý krystal... Více »

Jak krystaly fungují a léčí:
V našem světě se vše skládá z energie, i lidské tělo, které má svou jedinečnou vibraci. Stejně tak každý krystal (polodrahokam, minerál) vibruje na určité frekvenci, díky které má každý kámen své jedinečné léčebné schopnosti.

Některý může přinášet uzdravení určitého orgánů, jiný nabízí ochranu a uzemnění a další naopak vysoké duchovní napojení spojené s možností zažít více lásky, světla, klidu a míru v životě. Krystaly jsou dokonalé geometrické formy světla v našem fyzickém světě.

Jak to funguje:
Jemná energie krystalů se spojí s naší energií a pomáhá nám vyrovnat, léčit, energizovat vaši fyzickou i duchovní bytost. Léčení pomocí krystalů je snadné, přirozené a opravdu účinné. Je to něco, co může použít úplně každý.

Krystaly do svého okolí vyzařují jemnou léčivou frekvenci, pomocí které mohou očistit, změnit a povznést energii kolem vás. Práce s krystaly je velmi jednoduchá. Stačí je mít u sebe, držet je nebo si je jen položit vedle sebe na noční stolek.

V čem nám mohou krystaly pomoct?
Mohou nám pomoct odstranit energetické bloky v těle, otevřít duchovní komunikaci, přinést tělesné i duševní uzdravení a mnoho dalšího.

Co je při práci s krystaly důležité:
Velká část krystalů vyžaduje pravidelné čištění (nabíjení). Krystaly mohou být také naprogramovány na určitý záměr. Po jeho dosažení je nutné krystal očistit a znovu naprogramovat.

Můžete si objednat osobní náramek jedinečnou energií, která odráží vaší osobnost a pomáhá vám naplnit záměr. Náramek vzniká v napojení dle toho, co právě potřebujete (každý kus je naprostý originál) nebo si můžete objednat originální výrobek z minerálních kamenů pro sebe nebo své blízké zde.V dalším článku si řekneme více o čištění. Pokud by vás ke krystalům napadla nějaká otázka, napište mi a já vám ráda odpovím.

S láskou Monika

laliva
19.04.2018 v 14:10

Nakoukněte do obchůdku Moncix a ozdobte sebe, či své blízké fimo šperky, které zaujmou hned na první pohled. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/416-moncix/

laliva
18.04.2018 v 16:02

Květiny jako z rozkvetlé louky u vás doma. Můžete je mít ve váze celé léto a určitě vám nezvadou. To je VeneBene. Autorka svatebních a dekoračních kytic z látkových a umělých květin, které vypadají jako živé. Objednejte si tu pravou letní atmosféru už nyní.

RoSmi
18.04.2018 v 14:44

Jaro je v plném proudu a já Vám nabízím originální sady náhrdelníku a náušnic. Nevyhovují barvy? Stačí mne kontaktovat a splním Vaši poptávku :) krásný slunečný den (více informací na http://www.laliva.cz/profil/moje-nabidky/)

laliva
17.04.2018 v 14:12

Máte rádi koše, nůše, zásuvky z přírodních materiálů? Pak navštivte Proutěný svět - česká výroba, kvalitní ruční práce, výrobky, na které jsou pravem hrdí. V jejich obchůdku si určitě vyberete. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/382-prouteny-svet/

Mejika
14.04.2018 v 07:47

Spirálka štěstí ... myšlenka, ruce a drátek se spojili v jedno a tak jsem dala prostor vzniknout malému závěsu do okna. Při pohledu z něj se na mě třpití malé barevné korálky jako by říkaly "Podívej jak je ten svět hezký, barevný,... Více »

Spirálka štěstí ... myšlenka, ruce a drátek se spojili v jedno a tak jsem dala prostor vzniknout malému závěsu do okna. Při pohledu z něj se na mě třpití malé barevné korálky jako by říkaly "Podívej jak je ten svět hezký, barevný, veselý....jak je na něm dobře :)"

Ledova
13.04.2018 v 20:30

Origo-čepice-Ledova přinesla do svého obchůdku nové špagátové košíkčky a úžasně roztomilé Pidi kabelečky, které každá holka prostě musí mít :) Nahlédněte :)

Origo-čepice- Ledova (10 fotografií)

Prohlédnout celé album »

Pidi kabelka Nature s oušky

Malá příruční kabelečka ve fialovorůžových odstínech na nezbytné drobnosti každé holky :) Je vyrobena z  akrylových přízí Velikost je do ručky tak akorát, má řetízkem proháčkované zápěstní poutko, v krásně žebrovém vzorečku. ŠÍŘKA  17 CM, VÝŠKA s oušky 22 CM Kabelka označena visačkou Hand Made Každý výrobek...

Zobrazit produkt »

laliva
12.04.2018 v 15:40

Originální pletené oděvy a doplňky to je Zlatá jehlice. Její pletené kousky jsou pastvou pro oči, kde se prolíná hned několik barevných odstínů najednou. Vše barveno přírodně..V jejím obchůdku si určitě vyberete.... Více »

Originální pletené oděvy a doplňky to je Zlatá jehlice. Její pletené kousky jsou pastvou pro oči, kde se prolíná hned několik barevných odstínů najednou. Vše barveno přírodně..V jejím obchůdku si určitě vyberete. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/383-zlata-jehlice/

laliva
11.04.2018 v 14:08

Líbí se Vám tyto krásné náramky z minerálních kamenů? Jsou doslova nabité energií. Navštivte obchůdek EveLe a objednejte si náramek, třeba podle kamene vašeho znamení. www.laliva.cz/profil-nabidky/496-evele/

laliva
10.04.2018 v 15:55

Šité dekorace jsou originální, veselé, měkoučké, no prostě jedinečné. Autorka vám zde nabízí své výrobky, ušité s láskou, k potěšení a zůtulnění svých domečků. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/388-site-dekorace/

laliva
06.04.2018 v 13:09

Důležitým aspektem kreativity je nebát se být originální. Co říkáte na tuto smršť pozitivních mandalek. Mandalky od Pekarky nabízí harmonii v každé z nich. www.laliva.cz/profil-nabidky/283-pekarka/

laliva
05.04.2018 v 15:06

Co si pořídit domu originální a jedinečný kus nábytku? Co zkusit nábytek a dekorace od Dřevěné nápady? Nahlédněte na krásnou tvorbu a objednejte si nevšední kousek. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/397-drevene-napady/

laliva
04.04.2018 v 13:27

Dnes vám představíme šitou autorskou tvorbu od DaKast. Nahlédněte do autorky života. V každém výrobku se zrcadlí kousek její osobnosti společně s jejím pohledem na svět. Vytváří věci, které dělají radost druhým s láskou a... Více »

Dnes vám představíme šitou autorskou tvorbu od DaKast. Nahlédněte do autorky života. V každém výrobku se zrcadlí kousek její osobnosti společně s jejím pohledem na svět. Vytváří věci, které dělají radost druhým s láskou a potěšením. Cítíte tu hravost? http://www.laliva.cz/profil-nabidky/393-dakast/

laliva
03.04.2018 v 13:47

Konečně tu máme krásné počasí a s ním i krásnou originální módu pro děti By Pavlina. Oblečte svoje zlatíčka do veselých barviček a neokoukaných kombinací látek a vzorů. Vše s láskou ušité pro radost našich nejmenších.... Více »

Konečně tu máme krásné počasí a s ním i krásnou originální módu pro děti By Pavlina. Oblečte svoje zlatíčka do veselých barviček a neokoukaných kombinací látek a vzorů. Vše s láskou ušité pro radost našich nejmenších. http://www.laliva.cz/profil-nabidky/386-by-pavlina/

Položek na stránce: 12 24 60 90
Zobrazené záznamy 121 - 140 (celkem 254)