O mně

VÍTÁM VÁS VE SVÉM ATELIÉRU ARTEMORFÓZA - ATELIÉRU ZÁZRAČNÝC PROMĚN, KDE MI POD RUKAMA VZNIKAJÍ BYTOSTI A POSTAVIČKY S DUŠÍheart

Jsem výtvarnice a umělecká keramička.

Od malička se věnuji kreativní tvorbě a psaní příběhů. Moje velká potřeba tvůrčí svobody a možnosti improvizace ve výtvarném tvoření mě vedou k využívání nejrůznějších materiálů a kombinací.

V současné době vyrábím oblíbené postavičky a dekorace technikou Paper clay craft, která mne naprosto učarovala, protože je to fascinující a vysoce návyková záležitost. Jsem nadšena přerodem starého novinového papíru, použitého balícího papíru nebo nepotřebného kartonu v trojrozměrné oduševnělé bytosti - nechávám tedy papír znovu promlouvatsmileyheart

Postavičky mají základní konstrukci z drátu a nejrůznějších recyklovatelných materiálů, dále jsou láskyplně modelovány z vlastnoručně zpracované papírové hlíny a poté pomalovány akrylovými barvami a závěrečným ekologickým lakem.  Výsledné výrobky jsou lehké a zároveň velmi pevné, téměř nerozbitné.

"POSTAVIČKY NA HÁČKY A NA POLIČKY" jak sám název napovídá se hodí nejen pro děti do dětských pokojíčků, ale také pro dospělé jako milý dárek nebo sběratelský kousek. Každý kousek je jedinečný a neopakovatelný originál vyrobený podle vlastního nápadu nebo sezónního zaměření.

Vyrábím a ilustruji také na zakázku.