O mně

 

Veškeré zobrazené zboží je ihned k dodání, vždy obdržíte přesně to, co je na obrázku.


Vše je vyráběno v nekuřáckém prostředí bez zvířecích alergenů. 


 

Způsob dodání zboží:

Česká pošta - doporučený dopis: 80,- Kč

Česká pošta - balík do ruky: 140,- Kč

Zásilkovna: 75,- Kč

Způsob dodání vždy připište k objednávce.


Platba: Bankovní převod


Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Ewwa, prostřednictvím internetového obchodu https://www.laliva.cz/profil/675-ewwa/

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka zboží a uzavření kupní smlouvy

2.1 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.2 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3 Při požadavku změny (barva, velikost, počet apod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4 Platbu na účet je kupující povinen provést nejdéle do 5 prac. dnů. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu. Nebude-li platba provedena včas, má prodávající právo objednávku zrušit.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží, mimo nákladů na dopravu, bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu,

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 K objednávce může být kupujícímu na požádání vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou, doporučeně, baleno v bublinkové obálce. Poštovné je účtováno dle aktuálního ceníku České pošty. Dodání též Zásilkovnou, nutno uvést přesný název pobočky a její identifikační číslo.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

7. Mimosoudní řešení sporů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 24. 5. 2018.