O mně

Originální pletené oděvy a doplňky

V mém obchůdku najdete pletené svetry, ponča a oděvní doplňky - čepice, šály, šátky, nákrčníky, bezprstové rukavice, ale i pouzdra na mobilní telefony, kabelky, polštářky. Pletení se věnuji už velmi dlouho, v poslední době pletu i na ručním pletacím stroji. Výrobky pletené na stroji jsou pečlivě ručně dokončované. Čepice jsou bezešvé, pletené ručně na 5 jehlicích.

Od každého zboží dělám většinou pouze jeden kus. Pokud máte zájem o některý výrobek v jiné barvě, velikosti nebo máte nějakou vlastní představu, neváhejte mě kontaktovat, určitě se domluvíme. Dodací lhůta při pletení na objednávku je u malých výrobků (čepice, šály) 10 dnů, u větších (svetry, ponča) podle domluvy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pletené výrobky perte v ruce na 30° v jemném pracím prostředku, neždímejte, pouze vymačkejte do ručníku, sušte volně rozložené na ručníku, nevěšte.